oficiální prodejce německé
značky olejů pro ČR a SR
Úvod / Výběr oleje Aviaticon

Výběr oleje Aviaticon

oilfinder

Pro výběr správného maziva, pro Vaše vozidla, připravila firma Finke aplikaci Oilfinder. Tato aplikace umožňuje vybrat správné mazivo na základě údajů o vozidle. Pro výběr správného oleje stačí znát kategorii vozidla (osobní, dodávkové, nákladní, atd.), výrobce, typ a typ motoru (objem vč. roku výroby). Na následujících řádcích jsme pro Vás připravili stručný návod, jak tuto aplikaci použít.

Výběr oleje Aviaticon pomocí aplikace Oilfinder

oilfinder

Přejděte na stránky výrobce maziv Aviaticon a v pravé části obrazovky klikněte na modré tlačítko označené nápisem Oilfinder. Následně se zobrazí nabídka s výběrem kategorie vozidla.

 
oilfinder

V nabídce vyberte kategorii vozidla, pro které hledáte příslušné mazivo. Na výběr jsou k dispozici - osobní automobil, dodávkové vozidlo, nákladní vozidlo, zemědělský stroj a stavební stroj. Po výběru příslušné kategorie se postupně zobrazuji pole pro podrobnější specifikaci vozidla.

 
oilfinder

Pro podrobnou specifikaci musíte, do jednotlivých polí, postupně zadat - výrobce vozidla, jeho typ (vč. rozsahu roků výroby) a objem motoru (vč. rozsahu roků výroby). Po výběru poslední položky se na stránce zobrazí výběr maziv, vhodných pro zadané vozidlo.